Predstavenie vinárov

logo Frtus winery

Vinárstvo Frtus Winery (Podlužany, Slovensko)

Toto nové vinárstvo vzniklo v roku 2012. Predchádzala mu ale spolupráca troch odlišných vinárskych nadšencov  od roku 2008 pod názvom Frtúsovci a Kuťka.

Rado Frtús - Zakladateľ, tvorca myšlienky , inovátor  a  vinársky fanatik.
Stano Ftrús  - zanietenec a detailista.  Správny človek na správnom mieste.
Tomáš Kuťka - Morálna, a marketingová podpora.

Táto trojkombinácia sa zaslúžila o to, že vzniklo Frtus winery  a verím, že bude napomáhať k tomu aby sa toto vinárstvo stalo značkou kvality.A  je tu ešte jeden dôležitý človek, moja partnerka Lea Kašová.   Riadi financie. Vlastne bez nej by sa asi nestalo nič. Nadhľad, um a rešpekt.
Všetkým  úprimne ďakujem Rado Frtús

FILOZOFIA VINÁRSTVA

Tak ako hrozno má svoju identitu danú pôdou,  podnebím a vinohradníkom, rovnako víno má svojho vinára – tvorcu.  Toto nové vinárstvo  má svoju jasnú identitu  a  štýl  s akým  k vínu pristupuje.   Je to cesta  úcty a rešpektu voči hroznu, voči vínu a hlavne voči ľuďom, ktorí  budú  tieto vína  piť.
My nechceme byť jedno z mnohých, my chceme byť jedno z mála vinárstiev a preto prinášame niečo čo spojí eleganciu, nápaditosť, štýl a identitu. Niečo, za čím si stojíme a čo patrí len pre tých čo si vážia sami seba,  prácu iných a pitie vína je ich životný štýl.Frtus winery   

logo Harald Kiss

Weingut Harald Kiss (Halbturn, Burgenland, Rakúsko)Haradl Kiss   Harald Kiss   

logo Lahofer

Vinařství Lahofer (Dobšice, Znojemská vinárska podoblasť, Česká republika-Morava)

Vinárstvo LAHOFER je novým moravským producentom tichých vín. Spoločnosť vznikla v Znojme v roku 2003 ako První znojemská vinařská a.s. a pod týmto názvom uviedla na trh tri ročníky prívlastkových vín – 2003, 2004 a 2005.

Rok 2006 je pre spoločnosť strategicky zlomový vďaka dokončeniu a sprevádzkovaniu nového výrobného areálu. V súvislosti so zmenou sídla zmenila spoločnost aj vlastnú značku na LAHOFER.

Vinárstvo LAHOFER sa opiera o silnú vinársku tradíciu na Znojemsku a obzvlášť o vinice "U Hájku" a "Babičák". Z týchto viníc pochádzajú všetky hrozná pre výrobu vína. Ústredným sloganom novej značky je: Vinárstvo LAHOFER – Vína z vlastných viníc.

Vinárstvo LAHOFER chce byť značkou, ktorá bude vnímaná ako vinárska klasika - profesionálna, stabilná, sympatická, priateľská a zbližujúca, ktorej hlavným atribútom je starostlivo a s láskou vyrobené víno, ktoré prinesie pohodový vinársky zážitok, nesklame a je cenovo dostupné. Vinárstvo LAHOFER je majiteľom viacerých certifikátov zaručujúcich ekologické pestovanie hrozna a kvalitu produkcie vína.

Lahofer  Lahofer  Lahofer
    

VSTUPENKY - Objednávka/Rezervácia

Z dôvodu obmedzených kapacitných možností a predpokladaného značného záujmu Vás žiadam o potvrdenie účasti/rezerváciu vstupeniek najneskôr do 27.4.2016 (streda). Vstupenky si môžete rezervovať 3 spôsobmi:

1. odpovedaním na mail info@vinopolis.sk s uvedením Vášho mena, počtu osôb a telefonického kontaktu
2. telefonicky na tel.čísle 0903 520413
3. objednať cez eshop <<< Objednať TU >>>

Vašu rezerváciu Vám spätne potvrdíme emailom, ktorý bude obsahovať ďalšie pokyny. 

Gourmand SK s.r.o., divízia Vinopolis 
0903 520413 
info@vinopolis.sk 

NASPÄŤ NA OCHUTNÁVKU VÍN 19.5.2016

NASPÄŤ DO NÁKUPNÉHO KOŠÍKA